У Тернополі покажуть, який неможливий Нью-Йорк

Виставку “Неможливий Нью-Йорк” хмельницького митця Сергія Дубовика покажуть у п’ятницю, 20 березня о 19:00 у тернопільській галереї “Бункермуз”.
Місто Великого яблука – це казкове місто, де можна знайти себе або втратити. Місто можливостей, але в той же час місто, де не прощаються помилки і вагання. Адже в Нью-Йорку зароджуються мрії і даються установки на все життя. Головна мета – досягти їх, а це не так вже й легко.
Тут бігають по справах, ловлять таксі та вічно не встигають. З одного боку, це знак того, що тут дійсно майже все робиться на ходу, а з іншою – це частина ритму цього міста. Частина його душі. Саме так художник в своїх роботах передав нам відчуття  “неможливого”, “неймовірного”, “швидкого” але такого звабливого міста.
Виставка діятиме два тижні. Вхід вільний.

Про автора:
Сергій Дубовик народився 4 серпня 1981 року на Вінничині. Трьохрічним з родиною переїхав у Хмельницький. Змалечку відчув потяг до малювання і далі послідовно удосконалював володіння пензлем. Батьки, помітивши захоплення сина, записали його до художньої школи.
Навчався роботі з деревом у Львівському державному коледжі ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва ім. І. Труша та Львівській національній академії мистецтв. Вчителював у дитячій художній школі, працював викладачем у Хмельницькому національному університеті на кафедрі дизайну.
Сергій Дубовик – талановитий художник-постановник відеокліпів, декоратор, автор концепт-ідей. Займається художньою обробкою дерева, живописом, графікою, малює ілюстрації для книжок, розробляє логотипи.
Митець учасник різноманітних художніх виставок:
2004р. – виставка молодих художників, бібліотека юнацтва, м. Хмельницький;
2006 р. – всеукраїнська виставка “Мальовнича україна”, м. Чернігів;
2008р. – молодіжна виставка “Арт-спалах”, ХДХШ.
Також молодий художник у своєму доробку має чотири персональні виставки:
2009р. – “Я один з тих, хто це диво узрів”, музей міста, м. Хмельницький;
2012р. – “Африка”, концерт-хол Freedom, м. Київ;
2014р. – “Характер, колір, образ”, Арт-галерея “Зіон”, м. Хмельницький;
2014 р. – Персональна виставка “Спагетті-вестерн”, ресторан Mario, м. Київ;
У 2009р. розробляв декорації до молодіжного фестивалю Fashion friens, м. Житомир.
Замовниками Сергія є багато відомих українських і російських зірок естради, серед яких: Сергій Зверев, Оля Полякова, Євгенія Власова, Дмитро Коляденко, Олена Галіцина, Віка Лукіна.

Коментарі вимкнені.