У Тернополі посеред дороги – яма з проваллям

– Цією дорогою за день проїздить чимало машин, – каже Ігор Мазур. – Ніхто з водіїв не підозрює, що під асфальтом – провалля.

Невелика яма неподалік люка утворилася два тижні тому посеред дороги на вул. Самчука. Люди зауважили, що під асфальтом – провалля на півметра.

– Я одразу зателефонував у теплоенерго. Прийшли, подивилися, сказали, що це не їхній люк, та пішли, – розповідає мешканець будинку на вул. Самчука, 32 Ігор Мазур.

Згодом чоловік зателефонував у водоканал.

– Бригада, яка приїхала, оглянула місце, втикнула у яму кілька гілок, – продовжує чоловік. – Ще вони обговорювали між собою, що треба КАМАЗ щебеню, щоб засипати яму. І теж поїхали геть.

Протягом тижня ніхто нічого не робив з ямою. Тому люди зателефонували на довідку міської ради.

– Обіцяли повідомити відповідні служби та розібратися з цією ситуацією, – каже пан Мазур. – Минув ще тиждень – і знову ніхто до нас так і не приїхав.

Дорогою на вулиці Самчука за день проїздить чимало машин, запевняють люди. Тому переживають, щоб асфальт може провалитись.

– Всі пам’ятають, що недавно було на вул. Острозького, – каже жителька вулиці Самчука Ольга Баран. – Комунальники працювали не один день, коли там провалився асфальт. Звісно, що у нас не такий інтенсивний рух, як у центрі. Але ж якщо там провалилась дорога, то таке може статися і в нас.
Самостійно вирішити цю проблему мешканці вул. Самчука не можуть.

– Нещодавно була сильна злива. Все стікало у цю яму, – продовжує пан Мазур. – Переживаємо, щоб грунт під асфальтом ще більше не підмило. Прогалина і так велика — йде від одного краю бордюра до іншого.

Люди дивуються, що жодна комунальна служба не поспішає вирішувати цю проблему.

– Звісно, ми можемо пригнати трактор, викопати більшу яму і так залишити, – припускає чоловік. – Але це не вихід. Невже звернуть увагу на дорогу тільки тоді, коли яма стане більшою?
Після звернення кореспондента газети у міську ради, фахівці відділу технагляду того ж дня оглянул дорогу на вул. Самчука.

– Цим об’єктом має зайнятися водоканал, – каже начальник відділу Олег Вітик. – Просадка землі є не тільки на Самчука, але й на Замонастирській. Це питання я буду тримати на власному контролі.

Того ж дня, 24 травня, бригада водоканалу також оглянула яму на дорозі. Вони всипали у провалля щебінь, хоча запевнили, що це мав би робити жек або ОСББ.

– Уже забрали загородження з ями, – розповів телефоном 25 травня Ігор Мазур. – Хоча я сумніваюсь, що проблема повністю вирішена. Яму засипали. Але я бачив, що провалля глибоке і велике. По дорозі їздитиму акуратно, бо не впевнений, що не з’явиться нова яма.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.