У Тернополі провели олімпіаду для дітей з обмеженими можливостями

24 вересня 2014 року вперше серед школярів міста Тернополя з обмеженими можливостями проведено в обласному навчально-реабілітаційному центрі інклюзивну олімпіаду.

Організували цей захід працівники лабораторії якості навчання та обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу. Рівень знань учасників олімпіади, їх креативність і уміння творчо мислити оцінювали члени журі – представники «Клубу обдарованих школярів міста Тернополя».

У рамках цього заходу проведено чотири олімпійські тури, «тренінг чемпіонів», організовано для школярів святковий солодкий стіл – «банкет лідерів».

Усіх 16 учасників з числа обдарованих дітей з особливими освітніми потребами, нагороджено грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації, цінними призами від видавництва «Джура» і Фідобанку та грошовими преміями, а також зараховано до клубу обдарованих школярів міста Тернополя.

Переможцем олімпіади став учень 6 класу Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Сергій Ткачук, а заохочувальний приз вручили учневі Тернопільської спеціалізованої школи I-III ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Артему Тепцову.

Коментарі вимкнені.