У Тернополі серед найрозумніших студентів визначили найкрасивіших (фото)

Містера та Міс фізико-математичного факультету визначили 10 грудня на шоу «Fizmat fashion». Підготовка до конкурсу тривала декілька місяців, а остаточна дата фіналу неодноразово переносилася у зв’язку із суспільно-політичними подіями в Тернополі та Україні. Проте організатори – Олег Рижий та Ольга Олендер не відступили від свого задуму та влаштували справжнє свято не тільки для свого факультету, але і для усієї університетської родини.
Учасники «Fizmat fashion» демонстрували граційність, уміння вести себе на сцені, дарувати посмішки і гарний настрій глядачам, а у останньому змаганні для супер-фіналістів – кмітливість, інтелект та почуття гумору. Спочатку перед публікою конкурсанти з’явилися в українському національному вбранні, далі – дефіле «Професії», а на завершення вихід у вечірніх сукнях та смокінгах. А поки студенти готувалися до чергового виходу, глядачів розважала команда КВН «Ляпас» та випускник педагогічного університету Михайло Гіль із вокальною програмою.
За конкурсами уважно слідкувало журі, голова якого – декан факультету Мирон Іванович Гром’як зізнався, що визначити кращих із кращих було все-таки важко. «Всі були надзвичайно красиві і справили на нас надзвичайно приємні враження», – зазначив Мирон Іванович.
За підсумками конкурсів учасники отримали такі призові місця: І віце-міс – Христина Головач; ІІ віце-міс – Юлія Плюсквік; І віце-містер – Сергій Федірко; ІІ віце-містер – Андрій Бих.
Своїх фаворитів визначили і глядачі під час голосування у соціальних мережах та безпосередньо на фіналі конкурсу. Звання Містер інтернет та Містер глядацьких симпатій отримав Андрій Бих, Міс інтернет стала Олена Кав’юк, а Міс глядацьких симпатій завоювала Соломія Саврій.
Головні звання – Містер та Міс фізико-математичного факультету отримали Олена Кав’юк та Ігор Бетлей.

Коментарі вимкнені.