У Тернополі тепер є гід за викликом

Краєзнавець Тарас Циклиняк. Фото з відкритих джерел.
Краєзнавець Тарас Циклиняк. Фото з відкритих джерел.

Дуже зручна опція з’явилася днями у доступі тернополян — автор та власник “Тернопільської садиби”, співатор чисельних проектів навколо історичної тематики Тарас Циклиняк організує для вас і ваших гостей ексклюзивну пішу екскурсію Тернополем. 

У доступі замовника “Оглядова піша екскурсія Тернополем”, “Дорога покійників” (екскурсія по Микулинецькому кладовищі), “Тернопільське Заруддя і Новий Світ”, “Жидівський Тернопіль, сумні роки Голокосту” (тематична екскурсія), “Сакральний Тернопіль” (тематична екскурсія), “Смачний Тернопіль”, “Збірна екскурсія“.

З переліком всіх послуг, контактами та іншими деталями можна ознайомитися на спеціальному сайті “Тернопільська садиба”, який наразі перебуває на стадії доопрацювання.

“Я не історик, а тому розповідатиму про побутові теми, близькі для кожного із нас, де би ми не мешкали і якою мовою би не спілкувалися, — коментує свої послуги Тарас Циклиняк. — З 2010 року минуле Тернополя стало для мене найріднішою темою. Мені вдалося створити кілька документальних фільмів, зокрема:  “Мій давній Тарнополь” (2014) / “Тарнополь – місто, якого нема” (2014) / “Стахо-вар’ят з Тарнополя” (2015). Долучився матеріалами до реалізації проектів: *Зникаюче місто (серія порівняльних фото) / 2015 та *Відновлення годинника на Катедральному соборі УГКЦ в Тернополі (2015). Проте, найбільшим досягненням та гордістю вважаю участь у проекті “Бронзовий макет Тернополя початку 20 ст.”, де виступав, як консультант. Ми створили перший, такого роду проект, в Україні”.

 

Коментарі вимкнені.