У Тернополі відбудеться грандіозне шоу

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка  знову відбудеться грандіозне шоу «Феєрія краси». Крім титулу «Міс і Містера університету-2013»  переможці отримають достойний подарунок – поїздку до Європи.

Перший етап конкурсу відбудеться 6 березня, де журі відбере найдостойніших учасників. Зареєструватися для участі у «Феєрії краси» можуть всі студенти ТНПУ у відділі виховної роботи. Фінальне змагання вже незабаром – у квітні.

Конкурс «Феєрія краси» вперше у був проведений у педагогічному університеті минулого року. Тоді 12 хлопців та 12 дівчат вражали суддів своїми сценічними образами, акторськими здібностями, умінням триматися на публіці. Також кожен із конкурсантів готував соціальний проект, щоб показати як може вирішувати складні ситуації.

Цього ж року організатори переконують – шоу буде ще феєричнішим. Нові конкурси, стильні  костюми, запальна музика, хореографічні постановки  і  яскраві враження чекають на студентів педагогічного та гостей університету.

За оновленнями слідкуйте на сайті університету http://www.tnpu.edu.ua/ та у офіційній групі в «Вконтакті» http://vk.com/club30747731

Коментарі вимкнені.