У Тернополі відродили традицію 20-річної давності (відео, фото)

27 комплектів медалей закупили для “Дворової спартакіади”, яка 22 червня пройшла на стадіоні “Текстерно”, що на проспекті Злуки. Також – один кубок для команди-переможиці з міні-футболу. Окрім того – учасники отримали грамоти і подяки за участь. Востаннє подібний спортивний захід відбувався на цьому стадіоні ще 20 років тому. 

Дартс, перетягування линви, змагання на відтискання чи естафети з хула-хупом, регбі, футбол, гирьовий спорт, фрі-файт, шахи, шашки, настільний футбол… Усіх побачених спортивних форм, матчів, змагань та видів спорту, мабуть годі перелічити. Проте організатори подбали, аби ніхто не залишився без заслужених нагород і закупили мало що не сотню медалей (27 комплектів для першого, другого та третьго місця у кожному виді змагань).

З’їхалися на стадіон команди та учасники з усіх масивів Тернополя. Як розповів “Погляду” інженер ПП “ТернопільКомСервіс”, лише на міні-футбол записалося 16 команд. Дві з них – з району вулиці Бродівської, де нещодавно люди власноруч розчищали стадіон. Були також навіть з “Дружби”.

– Приймають участь всі масиви Тернополя: Дружба, Східний, БАМ, Кобайновий завод, навіть Гаї Шевченківські, – перечислює головний інженер місцевого ЖЕКу – ПП “ТернопільКомСервіс” Володимир Байгер. – Якщо б нам вдалося провести таку спартакіаду ще раз, то будемо вже робити два поля. Бо через таку велику кількість команд на міні-футбол, проводимо турнір від 9.30 ранку і до самого вечора.

Володимир Байгер пригадав, що замолоду, протягом 15-ти років приймав участь у всіх спартакіадах, які лишень проводилися на цьому стадіоні. Каже, що всі призові місця по бігу були його. Щоправда, зауважує, що востаннє такі спартакіади тут проводилися ще 20 років тому.

– Стадіон збудований ВАТ “Текстерно” для своїх працівників у 70-их роках. Тут було два тенісні корти, футбольне поле, гімнастичний майданчик, два баскетбольних поля, чотири волейбольних поля, міні-футбол, – каже Володимир Байгер.

Нагадаємо, організували “Дворову спартакіаду” ТОГО «Майдан Тернопіль», ПП «ТернопільКомСервіс», КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров`я населення» при підтримці управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.