У Тернополі влада продовжує боротися… з дітьми

18 вересня об 11 годині у Тернопільському окружному адмінсуді завершилось підготовче слухання справи про скасування наказу управління освіти і науки Тернопільської міськради стосовно оплати навчання у дошкільних навчальних закладах міста за дітей, які не мають тернопільської реєстрації.

Зазначимо, позов до суду на управління освіти і науки міськради подала мати 5-ти річного Рената Хасана – Анна Хасан, яка не зареєстрована у Тернополі. За словами жінки, причиною позову стало те, що 7 червня її сина вихователі не впустили в дитсадок №20 через несплату за навчання. 15 серпня відбулось слухання справи, тоді сторона відповідача – представник Тернопільської міської ради – відмовився коментувати засідання і не назвав свого прізвища. Вчора наступне засідання призначили на 14 годину 17 жовтня цього року – про це повідомив адвокат Анни Хасан Ростислав Небельський.

За словами адвоката Ростислава Небельського, Анна Хасан також звернулася до Львівського апеляційного суду з проханням зупинити дію чинного наказу управління освіти і науки Тернопільської міськради стосовно оплати навчання у дошкільних навчальних закладах міста за дітей, які не мають тернопільської реєстрації під час розгляду справи, поки триватиме розгляд справи у Тернопільському окружному суді.

 17 вересня Львівський апеляційний суд відкрив провадження у справі – каже Ростислав Небельський. Щоб дізнатися позицію Тернопільської міськради ТТБ звернулося до начальника управління освіти і науки Ольги Похиляк. Зараз вона у відрядженні. Ситуацію прокоментувала її заступник

Новини ТТБ, обласне радіо

Коментарі вимкнені.