У Тернополі за хабар затримали війта

Працівники Тернопільського обласного управління боротьби з економічною злочинністю за вимагання та отримання хабара затримали голову однієї із сільських рад. 20 тисяч доларів США – саме таку суму зажадав чиновник за оборудку із землею.

До сільського керманича у Тернопільському районі із проханням про виділення земельної ділянки звернувся приватний підприємець. На території площею понад три гектари знаходиться кам’яний кар’єр, тож чоловік мав намір проводити роботи щодо його розробки. Голова села повідомив, що, перш за все, питання оренди земельної ділянки необхідно розглянути на сесії сільської ради. Після цього потрібно отримати дозвіл на збір технічної документації та провести геологічну розвідку. Чиновник пообіцяв повне сприяння, але вимагав за це додаткову винагороду. Свої старання оцінив у 20 тисяч «зелених». Підприємець зауважив, що має лише половину від вказаної суми. За словами посадовця, цих грошей буде достатньо лише для підписання договору оренди, а решту коштів необхідно буде надати в процесі підготовки інших документів.

10 тисяч доларів США сільський голова поклав до кишені в одному із закладів громадського харчування. Робочі питання посадовець вирішував у вечірній час в місті Тернополі. Саме там, отримавши хабар, підписав договір оренди. «На гарячому» його і затримали міліціонери.

Щодо сільського голови порушено кримінальну справу за статтею 368 «Одержання хабара» Кримінального кодексу України. Проводиться розслідування, – повідомляє СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.