Укрзалізниця відремонтує двоповерхові поїзди Skoda, які їздять до Харкова та Тернополя

У другій половині 2019 року Укрзалізниця збирається відправити швидкісні двоповерхові поїзди Škoda на капітальний ремонт

Про це заявив директор з інженерно-технічного забезпечення АТ “Укрзалізниця” Григорій Бойко, передає Delo.ua.

“У цьому році у швидкісних поїздів Škoda підійшов термін для капітального ремонту. Два поїзди ми беремо в ремонт і готові освоїти нове виробництво на Запорізькому електровозоремонтному заводі. Сьогодні у заводу немає документації на виконання капітального ремонту регламентних робіт (тому такий ремонт – новий профіль для заводу – ред.). Тому ми ставимо спочатку завдання інституту освоїти і видати відповідну документацію, і вже в другому півріччі виконати роботу з капремонту”, – розповів Бойко.

Також Бойко додав, що в Україні наразі немає заводу, який здійснює ремонт дизель-поїздів.

“Сьогодні таке завдання поставлене Дніпропетровському тепловозоремонтному заводу, щоб в цьому році відпрацювати документацію і з 2020 року почати капітальний ремонт дизель-поїздів” – зазначив Бойко.

  • Нагадаємо, чеські електропоїзди Škoda були закуплені у 2012 році перед проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012. Але в 2014 році поїзди зламалися і стояли без ремонту два роки.
  • Потяги Škoda є двосистемними (курсують електрифікованими ділянками на постійному і змінному струмі). Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 636 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км/год.
  • Наразі один поїзд Škoda курсує між Києвом і Харковом. Ще один їздить за маршрутом Київ-Тернопіль-Київ.

Коментарі вимкнені.