Василь Облещук буде головним міліціонером Тернопільщини, бо громада не сказала своєї думки?

Саме так прокоментував голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв  схвалення Василя Облещука на посаду начальника МВСУ в Тернопільській області. За його словами, у Тернопільській області, де громадськість лише обговорила кандидатів, але не представила жодної думки, кадрова комісія МВС схвалила кандидатуру нинішнього в.о. Василя Облещука.

Але наскільки відомо “Погляду”, громада Тернополя активно долучилась до цього процесу та висилала свої рекомендації на зазначенну адресу vkto1991@ukr.net, яка була розміщена на сайті УМВС.

Результати відкритого кадрового конкурсу з підбору керівників міліції в перших чотирьох областях:
1. У Київській області, де жодна кандидатура не була висунута громадськістю, а всі кандидати від міліції не задовольнили кадрову комісію МВС, конкурс продовжено до 7 квітня.
2. У Тернопільській області, де громадськість лише обговорила кандидатів, але не представила жодної думки:(, кадрова комісія МВС схвалила кандидатуру нинішнього в.о. Василя Облещука.
3. У Львівській області, де громадськість і обговорила, і висунула рекордну кількість кандидатів:))), кадрова комісія МВС визнала найбільш відповідними трьох – Дмитра Загарію, Ярослава Ващишина та Олександра Вольського. Прохання до громадськості славетної області впродовж наступного тижня максимально розслідувати та оцінити діяльність цих міліціонерів для остаточного рішення МВС.
4. На Волині, де громадськість виступила проти нинішнього в.о. Віктора Швидкого, кадрова комісія МВС схвалила кандидатуру Петра Шпиги. Представники громади були запрошені до МВС, рекомендували і навіть взяли відповідальність за цього кандидата:).
Друзі, це небачені ніколи можливості – право висувати, знати та обговорювати кандидатів на керівників обласних міліцій ДО ПРИЗНАЧЕННЯ. Прохання не втрачати, а а користатися цими можливостями. Ми можемо зробити це практикою, але громадяни кожної області мають включитися по-справжньому. Окрім громад Київщини та Львівщини, тепер це прохання й до Рівненщини, Франківщини та Кіровоградщини. У ВАС ТЕЖ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС – ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 7 КВІТНЯ ВКЛЮЧНО. Крітерії та адреса, куди слати документи – на сайті МВС. Обов’язково дублюйте нам – luscomitet@gmail.com – щоб нічиї заявки не “загубилися”.
Всі інші області – готуйтеся, вже підбирайте кандидатів від громади, черга має дійти до всіх.
ЗІ. Ще, друзі: Татарова – ЗВІЛЬНЕНО

 

-1 thoughts on “Василь Облещук буде головним міліціонером Тернопільщини, бо громада не сказала своєї думки?

  • 01:00 | 4.04.2014 о 01:00
    Permalink

    От це називається “люстрація” по “Соболєвске”-молодець.Чикайте хлопці новий “Майдан”.А пану Єгору-скільки Обліщук завіз щоб без так званої “співбесіди”двог кандедатів получити “начальника”????

Коментарі вимкнені.