Відомого тернопільського ресторатора притягнули до адміністративної відповідальності

Відповідно до статті 41 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку здійснення державного архітектурно- будівельного контролю» ,затвердженого постановою КАБМІНУ від 23.05.2011р. №553 було заплановано позапланову перевірку з 17.05.2017 р. по 23.05.2017 р. щодо законності проведення будівельних робіт за адресою вул. Замкова ,10А «Бар Шинок».

За результатами перевірки було встановлено :що будівництво по вул. Замкова ,10А проводиться без дозвільних документів органів держархбудконтролю, чим порушено п.3 ч1.ст.34,37 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності». На час перевірки було виконано будівельні роботи: фундаменти, монолітні колони, цегляні стіни, перемички ,перекриття 9-ма залізобетонними плитами. Вказане будівництво проводиться з блокуванням існуючої будівлі бару «Шинок» який являєтся пам’яткою культурної спадщини місцевого значення (охоронний договір №331 М) та знаходиться в історичному ареалі, який погоджений директором департаменту культури, релігії та національностей Тернопільської ОДА Шергей Г.П. від. 11.02.2016р. та затверджено Наказом  Міністерства Культури України від 12.03.2016р. №117.

Замовником представлено містобудівний розрахунок «Реконструкція будівлі кафе «Шинок» по вул. Замкова, 10А в м. Тернополі», розроблений ФОП Ю. Вербовецьким, договір оренди землі від 20.04.2016р. між ТОВ «Планета» та Мамус І.М., претензія ТОВ «Планета» від 08.02.2017р., лист Мамуса І.М. від 10.02.2017р.

За результатами перевірки за вказані порушення відділом державного архітектурно- будівельного контролю Тернопільської міської ради вжито заходи реагування та притягнуто ТОВ «Планета» до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу згідно Кодексу про адміністративні правопорушення та ЗУ «Про відповідальність та правопорушення у сфері містобудівної діяльності» ,а також видано до виконання припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт ,які не відповідають вимогам законодавства, зокрема будівельних норм ,містобудівним умовам та обмеженням ,затвердженому проекту або будівельному паспорту забудови земельної ділянки ,виконуються без повідомлення ,реєстрації декларації про початок їх виконання або дозволу на виконання будівельних робіт та припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності ,будівельних норм,державних стандартів і правил за вищезгаданими адресами.

З неофіційних джерел відомо, що сума штрафу сягає більше ніж пів мільйона гривень, – пише Збудовано.

-1 thoughts on “Відомого тернопільського ресторатора притягнули до адміністративної відповідальності

  • 11:46 | 21.06.2017 о 11:46
    Permalink

    Хм.. дивно. І що ж то таке сталось що ВДАБІ у Мамуса побачив порушення?!. По Брюкнера ніяк не бачить. Навіть декларацію про готовність зареєстрували незважаючи на те що був припис про зупинення будівельних робіт і було скасовано містобудівні.

Коментарі вимкнені.