Владислав Стемковський зекономить Тернополю декілька мільйонів гривень

Стемковський Станіслав

Нещодавно міською радою був оголошений тендер серед фірм, які займаються прибиранням  території міста. До цього часу цю функцію виконувала МШЕД (Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця), однак це комунальне підприємство у 2012 році виконувало свої функції лише два місяці  і отримувало за це кошти за тимчасовими кошторисами. Як вважають у Тернопільській міськраді, з огляду на якість виконання послуг даним підприємством протягом  останніх місяців рішення про зміну його на більш ефективне є необхідністю.

Останнім часом у низці місцевих ЗМІ з’явилася версія, що за результатом тендеру перемогу може здобути луцьке підприємство «Руфусів». Подейкують, що саме така вірогідність викликала невдоволення серед депутатів-«свободівців», які вважають, що фірму із Луцька привів перший заступник міського голови Владислав Стемковський, який раніше працював у Луцьку на аналогічній посаді.

Наскільки вигідним для Тернополя буде укладання договору із підприємством із вивезення сміття з іншого міста і чи не зростуть апетити «Руфусів» згодом, ми поцікавилися у міського голови.

– Є проведений тендер. Результати якого будуть оголошенні цього тижня. Я не відкидаю ймовірність того, що наше місто прибиратиме фірма із Луцька, яка, за попередньою інформацією, запропонувала найкращу ціну та якість – розповів «Погляду» Сергій Надал, – Мене цікавить, щоб місто було прибране ідеально. Фірма пропонує ціну дешевшу на декілька мільйонів, аніж комунальне підприємство МШЕД. Обов’язковими умовами для іногородньої фірми були такі, щоб вони створили  власний філіал, у якому зможуть працювати тернополяни, у нашому місті. Усі податки будуть йти в бюджет міста. Тут потрібно подякувати Стемковському за те, що економить декілька мільйонів гривень з міського бюджету.

 

 

 

 

-1 thoughts on “Владислав Стемковський зекономить Тернополю декілька мільйонів гривень

 • 12:56 | 15.03.2012 о 12:56
  Permalink

  а як так влада “докерувалася”, що комунальне підприємство, яке тій владі підпорядковане, не може ефективно працювати. може там Стемковський сказав, щоб вони спеціально ціни завищили?

 • 15:02 | 15.03.2012 о 15:02
  Permalink

  рука руку миє. скоро все у тернополі будуть робити луцькі

 • 16:34 | 15.03.2012 о 16:34
  Permalink

  якщо гроші комусь не треба, то хай так скажуть. а мерові треба і на школи дати, і на садочки, то йому зекономлених грошейц по заріз як треба

Коментарі вимкнені.