У Тернополі власників офісів зобов’яжуть платити за рахунками, як і простим мешканцям квартир

Як повідомляє секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, на сьогоднішній сесії депутати зобов’язали власників нежитлових приміщень брати участь в утриманні житлового будинку, платити по рахунках, як і прості мешканці квартир.

“Тепер не буде ситуації, шо власник офісу на першому поверсі не платить за утримання каналізаційної труби чи даху, а мешканець другого поверху справно це робить, – пише Віктор Шумада. – Особисто прослідкую, щоб кожен хто має приміщення в житлових будинках на #Округ35_Злуки, уклав угоду на спільне утримання будинку”.

Текст змін:

1.1. Пункт 2.8 доповнити текстом наступного змісту:
«- у разі наявності нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку, власник приміщення або орендар зобов’язаний укласти договір з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (управління) із управителем багатоквартирного будинку, суб’єктом підприємницької діяльності, який за договором із співвласниками, чи на інших передбачених законом підставах, забезпечує належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, прибудинкової території, належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб».

Коментарі вимкнені.