Володимир Стаюра бере участь у бойових діях

30 липня 2014 року Тернопільська обласна організація ВО “Свобода” побувала на місце постійної дислокації Тернопільського батальйону “Січ” і передала засоби захисту і необхідні побутові речі для військовослужбовців. Організація ВО “Свобода” зустрілася із своїм очільником  Володимиром Стаюрою, який бере участь у бойових навчання для участі в Антитерористичній операції.

За словами Володимира Стаюри, військовослужбовці перебувають у піднесеному настрої, високому бойовому дусі і у повній бойовій готовності. “Для військових важлива підтримка усіх побратимів. Із солдатами працюють хороші інструктори, які належним чином зуміють підготувати наших вояків до протистояння із ворогом. У батальйоні проходять навчання хлопці і чоловіки віком від 18-ти до 60-ти років,  для яких умови тренувань і навчань залишаються однаковими. Окрім фізичних занять є і духовні, які проводить священнослужитель на території нашого табору. Безпосередньо, вояки налаштовані захищати  свою землю до перемоги, попри будь-які негаразди. “– зазначив голова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Володимир Стаюра.

Засоби захисту отримало схвалення військовослужбовців. Свободівці ознайомилися із умовами проживання батальйону Гостям було продемонстровано заняття на полігоні.

” Солдати ціною власних зусиль, інколи і життів відстоюють незалежність країни. Ми неодноразово передавали допомогу нашим військовим, адже наші хлопці потребують захисту. Ми в великому боргу перед ними, як і перед усіма захисниками в зоні АТО. У цей складний для України час, кожен повинен долучитися для допомоги, щоб настала перемога над окупантами!” – зазначила заступник Голови  Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Марія Чашка.

Тернопільська обласна організація ВО “Свобода” налагоджує зв’язки і допомагає армії, і надалі забезпечуватиме військових в зоні АТО засобами захисту та амуніцією.

-1 thoughts on “Володимир Стаюра бере участь у бойових діях

  • 10:56 | 4.08.2014 о 10:56
    Permalink

    піар на війні – це великий гріх. і цікаво – обласна організація свободи там всім складом побувала чи як? ой як вже виборами засмерділо

Коментарі вимкнені.