Як на футболі зганьбили тернопільського мера (фото)

Сьогодні у Тернополі був футбольний день. Грали футбольні команди міста  “Нива” та “Тернопіль”.  У цій боротьбі перемогла команда міського голови “Тернопіль” з рахунком 1:0.

Але футбол цікавим був не тільки поєдинком. Як повідомляє Тарас Білан, вболівальники періодично співали пісню чинному меру, порівнюючи його з путіном – “**л Х**ЛО, на на на…. ”

– При цьому слід зазначити, що захисників, мера – злодія, не було чути взагалі. Диктор , щоб не звільнили з роботи, попередив всіх про те, що за образу “Яничара у вишиванці” всім світить адмін-штраф))) . Правда ні на кого цей штраф не наклали… Та й чому, диктор подумав, що “на на на на на на на на” – саме про міського голову Тернополя, я так і не зрозумів, – розповідає чоловік.

Також за його словами, на стадіоні вивішали банер зі словами ” #ПОЛТИННИК”, що символізує чесного тернопільського мера.

– Кличку “”полтинник” йому дали підприємці за те, що з кожного питання, нібито, бере собі 50% відкату. А решітка перед кличкою напевне і означає близьку … решітку )… Адже , якщо не сяде він, доведеться просити генпрокурора, посадити всю міську та частину обласної прокуратури Тернополя за участь в кримінальних схемах та ОЗГ, – каже Тарас Білан.

 

-1 thoughts on “Як на футболі зганьбили тернопільського мера (фото)

 • 09:36 | 17.08.2015 о 09:36
  Permalink

  Хто писав цю “статю”? Журналіст? Не думаю. 1.Більшість вболівальників прийшло дивитись на футбол, а не на політичні баталії (я також там був). 2. Про диктора. Чи знає автор статі скільки диктор отримує за дану роботу? Я знаю диктора (дуже добре) і скільки він отримує за роботу. Повірте мені йому пох… чи його звільнять (це далеко не основна його робота). Він просто живе футболом і любить його. “Та й чому, диктор подумав, що “на на на на на на на на” – саме про міського голову-запитав журналіст. Та напевно тому, що перед ла-ла-ла-ла…(а не на-на-на-на….) було слово надал. 3. В диктора (повірте) така сама позиція щодо надала як і вмене і в тих болівальників які співали цю пісню, але проспівати, а ще насмітити (читати як насрати) соняшником та пляшками під лавками не означає щось змінити. А автор статі просто….(дальше додумайте самі). Спочатку провір факти чи то про диктора, чи то про доріжки на які кидали фаєри, а потім щось пиши.

 • 10:52 | 17.08.2015 о 10:52
  Permalink

  Ну дивіться ви пишете : “…як повідомляє Тарас Білан і бла бла бла”. Тобто ви довіряєте таким “повідомленням”, якщо публікуєте такі новини. А тепер я, Марина Кіцак, повідомляю : Тарас Білан це далба*об і брехун.
  Повірте також на слово і опублікуйте, а?

Коментарі вимкнені.