Росія показала своє справжнє обличчя вбивці і злочинця, – Олег Барна

Граючи перед світом фальшиву роль миротворця, Росія показала своє справжнє обличчя вбивці і злочинця.  Про це в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Олег Барна.

«Зараз всі повинні об’єднатися, як ніколи, тому що маємо серйозну сутичку і бої не з простими терористами-сепаратистами, а з регулярними підрозділами російської армії», – сказав Олег Барна.

Мінські домовленості передбачають відведення важкої техніки. З огляду на ескалацію штаб АТО приймає рішення її не відводити, допоки не припиняться обстріли.

«Одностороннього припинення вогню і відведення вже не буде. Порядності з боку сепаратистів-терористів немає. Поняття офіцерської честі і гідності, дотримання норм міжнародного гуманітарного права по відношенню щодо полонених там відсутнє», – зазначив політик.

Він нагадав, що повторюється події річної давнини наступ на Мар’їнку.

«До Дня незалежності України Росія хоче показати свою зверхність, відповідно загострює конфлікт. Напередодні Мінських домовленостей, які відбудуться у вересні, Росія демонструє військовий вплив, щоб потім диктувати політичну перевагу на дипломатичних перемовинах», – наголосив Олег Барна.

Народний депутат переконаний, Генеральний штаб зробив висновки з тогорічних подій.

«Ми не сподівались на такий підлий удар зі сторони Росії, яка розстріляла наших хлопців під Іловайськом. Гадаю, цей урок не пройшов дарма, наші воїни навчилися воювати, боронити і можуть себе захистити», – прокоментував парламентар.

-1 thoughts on “Росія показала своє справжнє обличчя вбивці і злочинця, – Олег Барна

  • 00:17 | 17.08.2015 о 00:17
    Permalink

    Проти В.В.Путіна і всіх, хто приймав участь в заманюванні наших бійців в “гуманітарний коридор” і їх розстрілі, вже давно б мала бути порушена кримінальна справа за злочин проти людяності.

Коментарі вимкнені.