Як на Тернопільщині буде організована кампанія з вакцинації проти COVID-19

В області створено 11 бригад на базі десяти Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Бригада складається з лікаря, медичної сестри, водія, лікаря-дублера та середнього медичного працівника. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я ОДА Ольга Ярмоленко.

Першій хвилі вакцинації підлягають медики, які надають допомогу хворим на COVID-19, члени мобільних бригад, які проводять забір для ПЛР-тестування, працівники соціальних закладів та їх підопічні, представники Збройних сил України та Нацгвардії.

Також в ОДА повідомляють, що напрацьовано та розроблено перелік мобільних бригад на три новоутворені райони області – Чортківський, Кременецький і Тернопільський. Їх плановано одинадцять.

У Чортківському районі працюватимуть п’ять таких мобільних бригад, у Кременецькому – одна, у Тернопільському – три.

На тому, що вакцинація проти COVID-19 в області відбудеться планово і згідно вимог МОЗ, наголосила експерт за напрямком «Імунопрофілактика та епіднагляд вакцинокерованих інфекцій» управління охорони здоров’я ТОДА, заступник генерального директора (головного лікаря) КНП «Тернопільський обласний центр громадського здоров’я» ТОР Марія Павельєва.

– Звісно, така масштабна вакцинація проводитиметься вперше – зазначила Марія Миколаївна. – Але вона буде виключно добровільною. Держава дає нам можливість вакцинуватись та відповідно, сприяти формуванню імунітету. Зі свого боку, ми наполегливо радитимемо пройти вакцинацію проти COVID-19.

 

Коментарі вимкнені.