Керівник «свободівської» молодіжки агітує проти мобілізації (фотофакт)

Допоки обласний військовий комісар Володимир Катинський ламає собі голову над тим, чому ж на Тернопіллі зривається мобілізація, відповідь на це часто лежить на самісінькій поверхні. Точніше у соціальних мережах.

Голова обласної молодіжної організації «Сокіл» Ігор Бойчук відверто агітує проти мобілізації. Про це розповідають мешканці мікрорайону Кутківці. Про це не забув написати сам пан Ігор на своїй сторінці в Фейсбуці. «На запрошення Отця Корнелія сьогодні взяв участь у церковному празднику в Храмі Бориса і Гліба… Після Літургіі традиційно спілкувався з людьми …. Людей обурюють тарифи яйценюка та незрозуміла мобілізація….після Літургіі традиційно роздавали наш бойовий листок,» – написав, як він себе називає, «молодіжний лідер» Бойчук.

Варто зауважити, що Ігор Бойчук є ніким іншим, як керівником обласної молодіжки ВО «Свобода». Агітуючи бойкотувати «незрозумілу мобілізацію» молодий «націоналіст» не забуває публікуватися на партійному сайті прихильників Тягнибока: «В основі своєї діяльності “Сокіл” вбачає ідеологію українського націоналізму, а саме – виховує у своїх членів любов до Батьківщини, шанобливе ставлення до національних традицій та звичаїв, повагу до батьків, вивчення національної історії та змагання за те, щоб українці відігравали головну роль у своїй державі і повноцінно впливали на політичне життя краю та розвиток України.»

Після всього пан Бойчук видає новини із заголовком: «Сокіл» готує захисників України!.

Та ось на ділі все закінчується демагогією. Сам 25-річний Ігор Бойчук дивним чином не боїться мобілізації.

Тут потрібно поставити питання до Володимира Катинського, чому людина, яка керує організацією з майже тисячною кількістю членів та націоналістичним спрямуванням, дозволяє собі у недільний ранок під церквою агітувати проти мобілізації? І яким чином цей «важковаговик» зумів уникнути призову до лав Збройних сил України?

Зрозуміло, що за кілька днів ми побачимо Ігоря Бойчука серед кандидатів у депутати міської ради та чи варті ці псевдо-патріоти наших голосів?

 

 

 

-1 thoughts on “Керівник «свободівської» молодіжки агітує проти мобілізації (фотофакт)

 • 13:21 | 12.08.2015 о 13:21
  Permalink

  “Свободу” вже всі зненавиділи за сепаратизм Тягнибока, продажність Надала та маразм Башти!

 • 13:41 | 12.08.2015 о 13:41
  Permalink

  взагалі всіх сволотівців на передову особливо беннадала

 • 17:09 | 12.08.2015 о 17:09
  Permalink

  А автор висеру , боїться мобілізації чи вже відкупився?????????????

 • 19:21 | 12.08.2015 о 19:21
  Permalink

  який лідер?)))) просто алкаш, сцикун і тріпло

Коментарі вимкнені.