Як у Тернополі безкоштовно привласнили комбінат хлібопродуктів

В останні дні березня цього року слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області відкрито кримінальне провадження стосовно колишніх службових осіб Тернопільського КХП ДП ДАК «Хліб України», які спільно з директором приватного підприємства підробили документи і привласнили цілісний майновий комплекс.

Про ледь не детективну історію, яка проходила на очах керівництва області, району, Києва розповів радник Міністра МВС, екс-народний депутат і аграрій Михайло Апостол.

– У 1999 році ДАК «Хліб України» передає в оренду цілісний майновий комплекс ТзОВ з с. Миролюбівка . Мало того, що до сьогодні земельний податок сплачує Тернопільське КХП, оскільки земля у нього у постійному користуванні, а ТзОВ копійки не сплатило за використання основних фондів майнового комплексу, то ще виявилося, що ТзОВ, у змові з багатьма посадовими особами, підробивши документи, привласнило весь майновий комплекс безкоштовно. Ще і вигравало судові процеси, – повідомив Михайло Апостол.

За словами радника Міністра МВС, дана справа на особистому контролі керівника ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола і, звичайно, громадськості. Її успішне розслідування має стати своєрідним тестом на профпридатність для всієї правоохоронної системи Тернопільщини.

Репортер

Коментарі вимкнені.