Як у Тернополі дбатимуть про сиріт

«Відкриваємо двері дітям» – під такою назвою розпочинається в Україні громадянська кампанія метою якої є спільними зусиллями суспільства позбутися потрапляння дітей в інтернатні заклади закритого типу та повний перехід до сімейних форм виховання дітей, подарувати їм шанс на міцну родину, справжнє дитинство і щасливе майбутнє.

На європейському рівні Кампанію проводять Міжнародна організація «Надія і житло для дітей» та мережа неурядових організацій європейських країн. В Тернопільській області координатором обрано Тернопільський обласний благодійний фонд «Майбутнє сиріт».

Фонд звертається до громадських та благодійних організацій міста та області, які працюють з соціально незахищеними сім’ями та дітьми, школами-інтернатами реєструватися для участі в кампанії за телефоном 097 5530820. Про першу робочу зустріч учасників Вас буде проінформовано особисто після реєстрації.

Давайте разом будувати краще майбутнє для дітей.

Деталі кампанії тут: http://www.openingdoors.org.ua/

-1 thoughts on “Як у Тернополі дбатимуть про сиріт

  • 11:08 | 19.09.2014 о 11:08
    Permalink

    Ми – громадська організація, але не “працюємо з соціально незахищеними сім’ями та дітьми, школами-інтернатами”. (Спрямованість Правозахисна). ЧИМ можемо ми бути корисними, ЯКЩО прийматимемо участь?

Коментарі вимкнені.