Як у Тернополі продавали роботу (фоторепортаж)

Тернопільські студенти за один день мали змогу пройти співбесіду одразу у 12 представників великих компаній регіону. Такий шанс надала молодіжна організація AIESEC на ярмарку вакансій «День кар’єри», який відбувся в «Українському домі».

Близько тисячі тернополян сьогодні відвідали ярмарку професій, намагаючись знайти роботу. Серед них були не тільки студенти, а й усі бажаючі. Більшість із них мали вже готові резюме, щоб не гаяти часу та поспілкуватися з роботодавцями.

При вході була велика черга, де знаходилися  окремі кабінки з  представниками провідних компаній у сфері інноваційного програмного забезпечення, агропромисловості, валютного ринку та інших. Вони приймали резюме від людей, а також роздавали свої анкети та пропонували відповідні вакансії.

Студентка Світлана Богуш на ярмарок прийшла не за роботою, проте їй цікаво було отримати нові знання: «Я вважаю, що «Дні кар’єри» потрібно проводити частіше, – зазначає вона, –  адже молодь має можливість подати своє резюме та отримує шанс знайти роботу своєї мрії. Та й багато знань дають тренінги про те, як правильно складати резюме, як підготовитися до співбесіди та якими якостями потрібно володіти студенту-кандидату на конкретну посаду».

Представники компаній ділилися досвідом зі студентами та проводили тренінги на теми «Хто потрібен роботодавцям?» та «Як складати резюме?». Багато студентів ще й провіряли свій соціотип, щоб дізнатися чи ту професію обрали у житті.

«Захід оправдав наші надії, – розповідає керівник проекту Ольга Мальчик, – прийшло багато молоді. Та й роботодавці були задоволені і надалі хочуть підтримувати ярмарку «День кар’єри». Адже вони знайшли собі працівників майже на усі запропоновані вакансії».

Як додають організатори, цей захід не буде останнім. Його планують зробити щорічним і наступний пройде весною уже 2013 року.

 

Мар’яна Зварич, Погляд

Фото Іван Пшоняк

Коментарі вимкнені.