Як вшанували пам’ять Устима Голоднюка у його рідному місті Збараж

12 серпня громадському активісту Євромайдану, бійцю 38-ої сотні самооборони майдану, Герою України Устиму Голоднюку зі Збаража виповнилося б 24 роки. 

Устим був захисником Майдану з листопада 2013 року. 30 листопада його побили, на потилиці наклали 12 швів. Щойно рани зажили, 19 річний юнак знову поїхав на Майдан. Він загинув 20 лютого 2014 року внаслідок вогнепального поранення в голову. Отримав його, допомагаючи забирати загиблих біля горішнього виходу станцїї метро Хрещатик. Куля ввійшла йому до потилиці, пробивши блакитну миротворчу каску, і вийшла над правим оком. Коли його доправили до готелю «Україна», лікарі вже не могли допомогти хлопцю.

У рідному місті щороку вшановують пам’ять свого героя. У неділю, 12 серпня, в день народження Устима, традиційно відбувся і спортивний турнір пам’яті Устима Голоднюка за участю більш як сотні гравців. Перемогу учасники змагань виборювали у трьох видах спорту – волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт. Про це написала на своїй Фейсбук-сторінці голова Збаразької районної ради Світлана Боднар.

“Є на кого рівнятися, почесно брати участь у таких змаганнях, важливо пам’ятати, потрібно наслідувати і бути вірними синами України”, — зазначила Світлана Боднар.

Коментарі вимкнені.