Яку гру грає вже 15 років тернопільська школа №6

Впродовж 15 років доброю і незмінною традицією в школі №6 є проведення гри “Форт шоста школа “. У ній приймають участь лише учні 11-х класів. Випускники отримують унікальну можливість провести цілу ніч у рідній школі. Тож, спортивно-інтелектуальна гра відбулася і цього року в ніч з 16 на 17 листопада, – повідомляють у навчальному закладі.

Перед початком змагань директор підготував невеличкий сюрприз для  учасників – запросив талановитого фокусника Михайла Попівняка, який зачарував усіх присутніх різноманітними трюками і подарував учням і вчителям незабутні емоції.

Гравці були поділені на 6 команд, кожна з яких мала пройти 11 станцій і виконати завдання, які були на них. Якщо команда робила все правильно, то отримувала букву, яку згодом використовувала при складанні слова на фінальній станції. Випробування, поставлені перед гравцями, були досить незвичними і вимагали деколи справжньої відваги. “Я дуже здивулася, коли потрібно було шукати ключ у банках, де могли виявитися павук, вуж чи ще якась тварина,” – розповідає учениця Мурин Анастасія. Окрім цього, учні стріляли, грали в дарц, відгадували загадки і ще багато цікавого.

Переможцем стала команда під номером 4, яка складалася з деяких учнів 11-ЛФ класу. Вони отримали солодкий приз і були задоволені своєю працею. А далі одинадцятикласники насолоджуватися цілою ніччю в школі: грали волейбол, танцювали, співали, дивилися фільми і веселилися. “Ми дуже дякуємо вчителям за цю неймовірну пригоду, яка ще більше нас здружила і подарувала незабутні емоції,” – діляться враженнями школярі.

Коментарі вимкнені.