Ярослав Буяк помер у лікарні

Повідомлення про зникнення 57-річного тернопільського журналіста надійшло в поліцію 1 серпня. Чоловік пішов з дому і не виходив на зв’язок. Про це повідомляє Досьє 102.

Працівники поліції встановили, що він перебував на стаціонарному лікуванні в місцевій лікарні і там помер. Тіло чоловіка з 30 серпня знаходилося в лікарняному морзі.

Наразі поліцейські встановлюють усі обставини смерті. За даним фактом відкрито кримінальне провадження згідно статті 115 КК України з позначкою «безвісти відсутній. Триває розслідування.

-1 thoughts on “Ярослав Буяк помер у лікарні

  • 17:58 | 23.09.2021 о 17:58
    Permalink

    Дивує некомпетентність журналістів, а може коментарів поліції Я рідний брат Ярослава. Ще в кінці серпня розпочали пошуки брата. Раніше не шукали, так як він збирався в санаторій як учасник АТО. Коли відчули щось не таке, звернулись в поліцію 31 серпня. Перед цим самостійно обзвонили всі лікарні, морги і облазили навколишні ліси. Відкривали в окрузі каналізаційні люки. Поліція теж робила запити по лікарнях та моргах. І ніякої інформації не було. А сьогодні якимось дивним чином зявився в морзі і лежить виявляється ще з дня смерті, тобто 28 липня, куди поступив 27-го. Дивує халатність працівників моргу, можливо поліції, якщо тут не щось більше..

Коментарі вимкнені.