Залишається мало часу, аби зібрати “космічну” суму на операцію молодої мами з Тернопілля

Добрі друзі “Погляду” звернулися до нас із проханням поширити інформацію про те, що їхній знайомій, молодій матері Галині з м.Козова, що на Тернопільщині, якнайшвидше потрібна допомога. За неповний місяць жінці потрібно зібрати 150 тисяч доларів для операції в Ізраїлі. Така сума для родини – просто “космічна”. Тому шукають підтримки у небайдужих людей.
Доброго дня! Дорогі відвідувачі цього сайту та всі, кому не байдуже життя молодої мами, звертаємося до Вас зі щирим проханням про допомогу.
Півроку тому весела та життєрадісна Галя Шевчук (Романишин), з нетерпінням, чекала на народження синочка. Не здогадуючись, що її очікує звістка про страшну хворобу, вона вдруге готувалася стати мамою. Вагітність проходила нормально і ніщо не віщувало біди. Та, нажаль, після пологів, замість того, щоб радіти народженню Ігорчика, всю родину приголомшила новина про виявлену злоякісну пухлину. З цього дня почалася боротьба з страшним недугом – лімфогрануламітозом, тобто раком лімфатичної системи 4б степені. Прооперовану в Тернопільському онкодиспансері Галю, перевезли в київську онкоклініку“Лісод”.
Рятуючи життя своєї дочки, батьки витратили величезну суму грошей. Не байдужимидо біди родини були і громади с.Семиківці, Теребовлянського району, с. Вівся, Козівського району і м. Козова, де зараз проживає Галя. Та результати обстеження в м.Санкт-Петербург були невтішними. Лікарі повідомили, що лікування хіміотерапією не дало бажаного ефекту. Хвороба вразила всі органи, а особливо печінку та легені, дуже збільшені всі лімфовузли, найбільший з яких знаходиться біля серця.
На даний момент терміново потрібне лікування за кордоном. Врятувати Галю може тільки операція по пересадці кісткового мозку, яку можна провести в Ізраїлі. Для цього потрібно 150 тисяч доларів.
Щиро просимо вашого співчуття і фінансової допомоги.
Дякуємо Вам за розуміння і підтримку!
Нехай Господь Бог і Матінка Божа благословлять Вас і ваші родини!
Кошти можна переказати на картку Приватбанку: 4405885820344932 Отримувач: Шевчук Ігор Романович (чоловік Галі).
Для переказу з інших банків кошти просимо перераховувати на розрахунковий рахунок:29244825509100
Одержувач: Приват Банк
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: для зарахування на ПК 4405885820344932, Шевчук Ігор Романович,
код 3007901457.
Контактний телефон : 067 368 97 73 Ігор (чоловік Галі)

Коментарі вимкнені.