Заступник Сергія Надала одягається на гуманітарці?

Заступник міського голови Вікторія Остапчук певно не доїдає та одягається на гуманітарці. Такий висновок зробила тернопільська активіста Олена Степанова, проаналізувавши декларацію чиновниці.

  • “У суб’єкта декларування не зазначені члени сім’ї”, однак це не заважає п. Остапчук орендувати чи іншим чином використовувати житловий будинок площею 97, 2 кв.м в с. Великі Бережці у Омеліної Ольги Аатоліївни, а також орендувати чи іншим чином використовувати квартиру у м.Тернополі площею 91,7 кв.м, яка дивним чином теж належить Омеліній Ользі Анатоліївні. Ну і при заробітній платі в 170832 грн готівкових котів у п. Остапчук 32000 долрів США що еквівлентно 800000 грн.. Не доїдала бідака напевне і на секонді одягалась.

Як пишуть тернопільські ЗМІ, вірна соратниця Сергія Надала має право підпису під найризикованішими документами ТМР, саме після її телефонного дзвінка начальник земельного відділу Віктор Кібляр розвиває крейсерську швидкість при оформленні дозволів, саме ця тендітна жінка бере на себе головні удари при “відмазках та відписках” мера від неугодних йому запитань та запитів.

 

  • ost

Коментарі вимкнені.