Майже 400 ID-карток міграційна служба Тернопільщини видала напередодні та у день виборів

Аби усі бажаючі громадяни змогли здійснити волевиявлення, напередодні та у день виборів Президента України в підрозділах міграційної служби чергували працівники, які забезпечували видачу вже виготовлених та доставлених ID-карток.
Так, впродовж 30-31 березня на Тернопільщині видано 391 ID-картку та здійснено 60 вклейок фото у паспорт громадянина України у зв’язку з досягненням 25 та 45-річного віку. Найбільше громадян звернулося у Тернопільський міський відділ УДМС України: 74 – для отримання ID-картки і 60 – для вклейки фото.
З метою своєчасного отримання паспортів громадянами України 30 та 31 березня на видачу готових ID-карток також працювали ЦНАПи та Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс». У «Паспортному сервісі» в м.Тернопіль видали 15 ID-карток, у тернопільському ЦНАП – 13 та Шумському ЦНАП – 8.
На зберіганні в підрозділах міграційної служби ще залишається близько тисячі паспортів громадянина України у формі ID-картки, відтак просимо громадян прийти і отримати свій основний документ!

Світлина від УДМС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.