Журналіст, якому нардеп Ігор Побер запропонував зробити масаж, кличе його у прямий ефір

ігор побер нардеп ударКультурист-депутат Ігор Побер образився на допис  Дмитра Гнапа. Про це журналіст пише у мережі Фейсбук.

Нещодавно громадський активіст та журналіст hromadske.tv Дмитро Гнап сказав, що йому соромно за Петра Порошенка, який взяв у список кандидатів до Верховної ради тернопільського нардепа від партії “УДАР” Ігоря Побера. На що пан Ігор відповів, що журналісту потрібно зробити “добрий” масаж.

Дмитро Гнап натомість запросив його у прямий ефір на Громадське телебачення.

– Побер в своєму ФБ запропонував мені зробити масаж, бо я бач, забув написати, що він очолював управління фізкультури і спорту в Тернопільській ОДА. “Перш, ніж писати, ознайомлюйтесь хоча би з біографією людини на Вікіпедії” – пише мені Побер. Він, напевне, думає, що розмістивши статтю у Вікіпедії, можна одразу стати видатним політичним діячем. А ми, як назло, збираємо інформацію з різних джерел. Наприклад, мій колега-керівник Рівненського центру журналістських розслідувань Володимир Торбiч з`ясував, що Ігор Побер як нардеп має 57 (!) помічників. Ми в редакції жартуємо, що частина помічників страхує його під час жиму лежачи, частина розтирає його маслом, а хтось же має і на кухні в “Бістро” залишатися. Пане Побер, ціную вашу мужність. Хочете поговорити, приходьте до нас на Громадське. Тільки не тікайте з ефіру, як багато ваших попередників. І ще. Кидайте цей зверхній тон. Ми вам платимо зарплату і пільги як депутату, і маємо повне право обговорювати ваш зовсім непоказний громадсько-політичний шлях.

Коментарі вимкнені.