Після втручання «Народного контролю» у Микулинцях призначили нового директора школи

Після виходу в ефір сюжету «Народного контролю» про зловживання попереднього директора школи у Микулинцях, його звільнили.  Зокрема, чиновник регулярно обкрадав шкільну їдальню, оформляв на роботу мертві душі.

На гарячу лінію «Народного контролю» звернулися представники батьківської ради Микулинецької школи. Люди розповідали — рік боролися з директором, який не дбав про інтереси школи, натомість наживався на дітях.

«За 18 років, відколи я закінчив школу, ніяких покращень не відбулося. Директор не виконує свої обов’язки. Підприємці не хочуть помагати школі, відмовляються, бо знають: якщо виділять якісь кошти, то вони не підуть на розвиток закладу, а залишаться в кишені директора», – говорить голова батьківського комітету Микулинецької школи Юрій.

Зі шкільної їдальні зникали продукти, а на роботу директор оформляв родичів та знайомих, які  жодного дня не працювали у школі.

«Ми зафіксували такий випадок. Один фермер дав безкоштовно велику кількість овочів, більшість цих продуктів до школи не доїхала», – додає Юрій.

 Після цього  батьки директору висловили недовіру. Врешті директора звільнили. Тепер у школі новий керівник.

«Нам обіцяли виділити кошти на нові вхідні двері та поточний ремонт самого приміщення. Також ми плануємо поміняти пліт навколо школи, будемо робити новий актовий зал. В їдальню вже замовили новий посуд», – говорить теперішній директор Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зоряна Шафранська.

Батьки ж сподіваються  – новий директор зрештою наведе лад у школі.

«Дуже дякуємо «Народному контролю» за допомогу у зміні керівництва у школі. А надалі батьки будуть контролювати, щоб новий директор звітував про свою роботу», – наголосив голова батьківського комітету Микулинецької школи Юрій.

Comments are closed.