Вибори 2012 на Тернопільщині: Анатолій Вихрущ пишається тим, що Президент Янукович звільнив його з роботи

Кандидат в народні депутати, самовисуванець Анатолій Вихрущ працює завідувачем кафедри в ТНЕУ, тому розраховує на підтримку всіх своїх студентів. Розповідає, що чимало зних і так йому вже допомагають і він впевнений, що всі, хто не забув його повчання, будуть його підтримувати. Окрім цього, він видає власну газету, та збирається це продовжувати робити й після виборів.

1.Навіщо ставати народним депутатом?

Щоб допомагати простим українцям, всім, хто потребує допомоги.

 

2.Чи є конструктивні сторони в конкурентів і якщо, так, то які?

— Думаю, що на виборах немає випадкових людей, тому в кожного претендента є свої позитивні сторони. Скажу так, “Все, що вони обіцяють, я зроблю”.Не можу називати людей, які хочуть чогось досягнути своїми опопнентами, ні, — просто, хочу, щоб вони чітко і прозоро вказували політичну силу, яку вони представляють.

 

3.Ваше ставлення до Президента Віктора Януковича, до діяльності Партії регіонів та правлячої к оаліції?

Діючий Президет України Віктор Янукович, коли ще не обіймав цю посаду, звільнив мене з роботи.На документі навіть стоїть підпис Януковича. Тоді я був заступником голови обласної ради з гуманітарних питань. Але як християнин, я вже давно це пробачив. Щодо партії регіонів та коаліції, скажу, що вони нічого з обіцяного не зробили, так ще й посягнулись на святе — українську мову.

 

4.Скільки вартує Ваша кампанія? І Скільки людей у вашій команді?

Свою кампанію фінансую самостійно, це невеликі суми.Зараз мені важко сказати, бо кампанія лише набирає розмаху. Я не псую краєвиди нашого міста білбордами і сіті-лайтами, а зробив більш ефективно — випускаю авторську газету “Час руху”. Так, 10 тис примірників коштують 1500 грн. І не залежно від результатів виборів, газета буде продовжувати виходити у світ,бо там не буде пустоголової тріскотні, а висвітлюватиметься справжня просвітницька робота.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.