Без відставок Шокіна і Авакова заяви про «єдність» залишаться лише заявами, – Добродомов

Якщо Міністра внутрішніх справ Авакова і Генпрокурора Шокіна у найближчі дні відправлять у відставку, – лише тоді заява перших осіб країни про єдність, буде чогось варта.

Таку думку висловив лідер партії «Народний контроль», секретар Антикорупційного комітету ВР Дмитро Добродомов, коментуючи спільну заяву Президента України, Премʼєр-міністра і голови ВРУ.

«Якщо люди, відповідальні за провал розслідувань злочинів проти Майдану, гучних корупційних справ як в минулій, так і у теперешній владі, залишаться при посадах, то про яку єдність лідерів країни може йти мова? Хіба про єдність довкола бажання й надалі дахувати корупціонерів», – заявив нардеп.

На його переконання, без заміни нинішнього керівництва правоохоронних органів, реформування системи немає сенсу.

«Ми бачимо при Шокіну нульове оновлення в керівництві місцевих прокуратур. Бачили, як до появи Хатії Деканоїдзе у Нацполіції, Аваков тримав на посадах недолюстрованих Паскала і Терещука. Врешті саме під керівництвом Авакова і Шокіна ГПУ та МВС лиш імітували розслідування корупційних злочинів», – наголосив Добродомов.

Тому, вважає нардеп, небажання замінити нинішніх керівників правоохоронних відомств на більш ефективних і рівновіддалених від політики осіб – доказ змови «партійних вождів», які єдині лиш в бажанні побільше урвати з держбюджету у 2016 році.

Щодо наміру голосувати за проект Бюджету-2016, то Добродомов повідомив, на ані він особисто, ані інші депутати обʼєднання «Народний контроль» не не підтримають у четвер, 17 грудня, поданий Урядом проект закону.

«Проект бюджету був поданий у супереч процедурі, без врахування вимог депутатів щодо розгляду. Щодо його змісту, то на тлі «оптимізації» – зменшення витрат на освіту і медицину – чиновникам Кабміну пропонується підняти зарплату на 25%», – пояснив парламентар.

Коментарі вимкнені.