Чому в Україні звільняють з посад високопосадовців з «Батьківщини»?

Неадекватною вважає екс-голова Луганської ОДА, голова Луганської обласної організації ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна останню хвилю звільнень керівників РДА та ОДА тільки за те, що вони вирішили балотуватися до Верховної Ради.

У такий спосіб, на її думку, чинний президент зводить рахунки із представниками «Батьківщини».

«У нас в Луганській області звільняють тих, хто брав активну участь в подіях Майдану, а також проявив себе під час війни. Керівник РДА, який забезпечив харчування українських солдатів у районі, прилеглому до Росії, де йшов постійний обстріл «Градами», звільнений. Який власним коштом оплачував перевезення загиблих через територію Росії, домовлявся, щоб тіла наших хлопців повернули, – його звільнили. Аналогічну ситуацію ми бачимо по всій Україні. Нещодавно звільнили голову Чортківської РДА Віктора Шепету. Він що, був корупціонер? Чому його звільнили? А звільняють тільки тому, що ці люди балотуються на можаритарних округах від «Батьківщини». Кажуть, що «Батьківщина» — в опозиції до президента. Ні, просто у нас є своя позиція. І якщо ми живемо в демократичній державі, то повинні цю позицію оприлюднювати і відстоювати. Ми не можемо сьогодні не піднімати питання НАТО, мовчати про незаконне голосування за амністію для сепаратистів, прийняте парламентом 16 вересня і про зрадницькі «мінські» домовленості та проблеми розправи з політичними опонентами. Бо ми всі стояли на Майдані, і нині ніхто не має права звільняти людей з роботи тільки за те, що вони говорять правду і йдуть кандидатами-мажоритарниками чи по списку від ВО «Батьківщина», – переконана Ірина Верігіна.

Вона додає, що такі звільнення є незаконними, адже чинне законодавство забороняє звільняти з посад людей, які подали документи як кандидати в народні депутати.

«Але в нас вже відходять від демократії. Закон про особливий статус Донбасу голосують в парламенті при виключеному екрані. Щодо «мінських домовленостей» деталей немає. Це немислимо! А кому ми хочемо віддати свою територію на 3 роки? На Донбасі за українську мову можуть розстріляти, там престижно топтати український прапор. Яких дітей там виховають? Навіщо нам плацдарм, з якого Росія буде завойовувати решту території України? Як можна амністувати людей, які в центрі Луганська розстріляли хлопців тільки за те, що в них була проукраїнська позиція, а військовому відрізали руку, бо на ній був тризуб? Перед тим, як приймати такі закони, спочатку треба поїхати в зону АТО, а потім я б подивилася, чи в когось піднялася б рука проголосувати за ці зрадницькі закони», – каже Ірина Верігіна.

На її переконання, щоб подібної ганьби в парламенті не повторилося, до Верховної Ради мають прийти депутати-патріоти.

«Під час революції Гідності я неодноразово була в Києві в тернопільському наметі. І я бачила там цих людей, які зараз представляють «Батьківщину»  на мажоритарних округах. Це справжні патріоти, ми з ними пройшли складний шлях. І я впевнена в кожному з них. Ігор Романків,  Руслана Кушнір, Петро Репела, Володимир Пеляк, Віктор Шепета – це люди, які пройшли Майдан і не зрадять його ідеалів», – впевнена Ірина Верігіна.

 

-1 thoughts on “Чому в Україні звільняють з посад високопосадовців з «Батьківщини»?

 • 17:32 | 7.10.2014 о 17:32
  Permalink

  веригина – тебе надо было гуманитарку не воровать….

 • 17:50 | 7.10.2014 о 17:50
  Permalink

  влада останнім часом використтовує недемократичні методи, звільняючи незгідних, тим самим демонструючи, що є представниками олігархії і нічого не планують міняти в цій країні. варто тільки заглянути в партійні списки: регіонали, синки… що ж змінилося? при владі ті самі, тільки обличчя помінялось, система вся та сама… і за ось це ми знову маємо голосувати?.. ні за що!

 • 12:10 | 8.10.2014 о 12:10
  Permalink

  а хто хоче залишити своє тепле місце у вр – ніхто. у всіх бізнес, потрібно закони відповідні під кожного олігарха, обкрадаючи державу і нас з вами. а нам на вушка лапшу вішати, як же ж вони про нас дбають і переживають. нехай що хочуть кажуть, але члени батьківщини хоч не тримаються за свої посади, але для звільнень потрібна справедлива підстава, а не “тому що заважають вибори фальшувати”. приклад показала навіть лідер: політичні переслідквання, але не втекла за кордон,як усі роблять, а дочекалася справедливого рішення суду і зняття несправедливих обвинувачень.

 • 14:17 | 8.10.2014 о 14:17
  Permalink

  Люди, схаменіться! ознайомтесь зі списками від усіх партій та блоків, подумайте своєю головою, а не ведіться на рекламу. до ВР рвуться клоуни, бізнесмени та родичі президента))всі ті люди, що підтримували Януковича та рвали країну на шматки!
  тільки Батьківщина попрацювала над списком, очистилась від “старих та негідних кадрів”, попрацювали над помилками і йдуть на вибори з новими силами та ідеями. Перемоги їм! мир Україні.

Коментарі вимкнені.