Чому варто підтримати Тараса Пастуха на виборах депутатів до Верховної Ради України

Тарас- молодий незаплямований політик, який вже балотувався в депутати до Верховної Ради України в 2012 році. Протягом виборчої кампанії суперники не змогли знайти жодного негативу чи компромату на нього. Тож незважаючи на фаворита перегонів, суперника від Об’єднаної опозиції, голови обласної ради свободівця Олексія Кайди (на той час «Свобода» мала максимальний рейтинг підтримки), Тарас без підтримки жодної партії зміг набрати 10 % голосів виборців.

Тарас – успішний бізнесмен та кваліфікований топ-менеджер (до його приходу пивзавод «Опілля» був на грані закриття). За роки керування Тараса продукція «Опілля» стала найпопулярнішою на Тернопільщині, почала поставлятися й у інші обласні центри.

Тарас – єдиний з депутатів обласної ради, який відстояв в Києві весь Майдан (наскільки відомо за весь цей  приїжджав в Тернопіль 2-3 рази по 1-2 дню).

Тарас – людина слова. Знайомі запевняють, що жодного разу не було такого, щоб він не дотримав обіцянки.

Тарас – активний громадський діяч. Протягом останніх років активно підтримував проведення спортивно-розважальних заходів в Тернополі: спортивних змагань, конкурсів краси, мистецьких заходів, конкурсів національно-патріотичного спрямування (конкурс на найкращу вишиванку тощо), Тернопільських днів моди, загальноміських свят День міста тощо.

Тарас – зразковий сім’янин, батько 4 дітей. Батько Тараса – учасник національно-визвольних змагань (брав участь у боротьбі ОУН-УПА). У складний для країни час Тарас продав свої частки у бізнесі та записався добровольцем до армії, де зараз служить в зоні АТО у розвідувальній роті.

-1 thoughts on “Чому варто підтримати Тараса Пастуха на виборах депутатів до Верховної Ради України

 • 12:10 | 1.10.2014 о 12:10
  Permalink

  ага який він файний нЕХАЙ розкаже про свого боса джоджика який обікрав всю область і втік в КИЇВ! НАМ ПОТРІБНИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КАНДИДАТ А НЕ ПРИХВОСТЕНЬ ДЖОДЖИКА

 • 13:32 | 1.10.2014 о 13:32
  Permalink

  Саша – ти йолоп , а Джлджик до того що має ? кажуть продав весь бізнес , таке враження що то Джоджик балотується

 • 15:24 | 1.10.2014 о 15:24
  Permalink

  невдалі спроби Пастуха зіграти на патріотизмі і батьківстві. Он Ковалик більший патріот і теж батько,але цим не піариться!

 • 20:35 | 2.10.2014 о 20:35
  Permalink

  А от цікаво, як визначити чи ти більший патріот, чи менший. Раз пішов хлопець на війну (ніхто його ж не тягнув за вуха), то це вже чогось важить. Молодець, короче…

Коментарі вимкнені.