Чи поб’є горшки КОД через Тернопіль – округ № 163?

Після вердикту ЦВК про встановлення меж округів “За Збручем” спробував зробити перші висновки про те, як буде розвиватися виборча кампанія на Тернопіллі та можливості кандидатів. Отож, одномандатний виборчий округ № 163.

Центр – місто Тернопіль.

Межі: частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611096 – 611181).

Кількість виборців – 177 378.

Міський округ включає  місто Тернопіль, за виключенням 4 дільниць в мікрорайонах “Загребелля”, “Кутківці” та “Пронятин”. Ця зміна, що викликана обмеженням кількості виборців в окремо взятому окрузі, жодним чином не впливає на конфігурацію кампанії.

Поки що найбільшу активність в обласному центрі проявляють голова облради, “свободівець” Олексій Кайда та екс-мер і віднедавна “фронтовик” Роман Заставний. Обоє нібито борються за право бути єдиним і неповторним кандидатом від опозиційного пулу. Буде смішно, якщо в київському КОДі вирішать розрулити це кумедне опозиційне “прю”, зробивши ставку на іншого кандидата. Наприклад, екс-голову ЦВК Ярослава Давидовича, який також “топче пороги” київських офісів опозиційних партій.

Щоправда, у Тернополі поняття “опозиційності” має всі шанси буде розмитим через велику кількість кандидатів, які тим чи іншим чином пов’язані з малими опозиційними партіями та брали участь не в одній виборчій кампанії. Наприклад,  “солодка пивна парочка” Михайла Ратушняка (УП) та Ярослава Джоджика (УНП), чи “непрохідний” гриценківець Петро Ландяк, або ж олігарх-забудовник Василь Лило (“Наша Україна”). До виборів цей список обов’язково поповниться новими героями, остаточно “розмивши” образ будь-якого нав’язуваного Києвом узгодженого опозиціонера.

Навіть у цій ситуації жодного шансу у Тернополі не має кандидат від Партії Регіонів. Та й не дуже хтось спішить ним оголошуватися. Не виключено, що влада піде на “обхідний” маневр, висунувши від ПР, наприклад, Павла Федика, а підпільно буде допомагати комусь зі своїх “агентів впливу” в стані опозиції, розраховуючи на можливе “тушкування” в майбутньому. Будьмо відвертими, і таких серед тернопільських борців з режимом вистачає.

-1 thoughts on “Чи поб’є горшки КОД через Тернопіль – округ № 163?

  • 14:57 | 3.05.2012 о 14:57
    Permalink

    Заставний мае найбiльше шансiв. люди вже розiбралися, хто е хто. зараз повно тих, хто голосував за свободiвцiв, а тепер шкодуе

Коментарі вимкнені.