«Хочу бути чесною перед громадою» – журналіст Наталя Литвин («Народний контроль»)

Наталя Литвин – небайдужа молода тернополянка, яка за півроку роботи із журналіста «Народного контролю» свідомо перетворилисая на активну громадську діячку. Кожну проблему, з якою звертаються до «Народного контролю» ображені, зневірені або й обурені мешканці міста, Наталя сприймає як особистий виклик, який мусить обов’язково здолати, щоб залишатися чесною перед громадою.
«Навіть друзі та знайомі закидають мені, що партія «Громадський рух «Народний контроль» ще занадто «молода» для того, щоб тернополяни змогли довірити їй владу. Мовляв, у місцевих виборах братимуть участь політичні сили «зі стажем», які діють на всеукраїнському рівні вже роками, а то й десятиліттями.
Такі суб’єктивні судження наших краян розчаровують, бо усім нам вже давно пора перестати вестися на технологічні прийоми «старожилів», а треба навчитися аналізувати конкретні справи кожної партії, яка хоче утвердитися на політичному небосхилі..
Як на мене, краще бути молодим і чесним перед собою і людьми, ніж «бородатим», але заплямованим пристосуванством і зрадами.
На відміну від багатьох партій, виплекане Майданом коріння ідеології «Народного контролю» не затягнуло болото минулого, а тому воно має всі шанси прорости та зміцніти у новій країні, до якої прагнемо. В Україні, яку наша партія пропонує виборцям будувати спільно і під їхнім постійним контролем», – переконана Наталя Литвин, кандидат в депутати до міської ради, округ №33, до обласної ради – округ №52

Підтримати Наталю можна ТУТ

Коментарі вимкнені.