Хто на Тернопільщині гальмує оголошення переможців виборів

Процес  прийому документів відбувається повільно, оскільки районні і міські ТВК приносять відповідні протоколи із помилками, неправильно запаковані, невказані повністю назви місцевих організацій політичних партій, також неправильно зазначаються відсоткові значення голосів.

Станом на 10.00 год. 29 жовтня вже прийнято обласною ТВК повністю всі протоколи від таких районних ТВК – Теребовлянська, Зборівська. Станом на 11.00 год. 29 жовтня обласною ТВК прийнято 36 протоколів  із 64 протоколів

В обласному центрі міська ТВК завершила прийом протоколів від ДВК про підрахунок голосів з виборів депутатів обласної ради. Міська ТВК встановила підсумки голосування з виборів обласної ради у своїх ТВО, однак через помилки, технічні описки,  дані протоколи не були прийняті обласною ТВК. Під час засідання і оголошення результатів голова міської ТВК Дрозда В.П. допускає помилки, що призводить до уточнення відповідних даних. Ще однією проблемою  є неточне визначення відсоткових даних.

Найповільніше процес приймання виборчих документів і встановлення підсумків голосування відбувається в Кременецькій районній та міській ТВК, Лановецькій міській та районній ТВК, Чортківській міській та районній ТВК. Це повязано із низьким професійним рівнем членів відповідних ТВК, частим перериванням роботи відповідних ТВК (оголошують технічну перерву), неточностями у внесених даних.

Коментарі вимкнені.