Ігор Турський будує в міській раді протернопільську більшість

Про це пише сайт За Збручем. За їхньою інформацією колишній секретар міськради, однопартієць Сергія Надала –  Ігор Турський очолив неформальну групу у “Свободі”.

На відміну від попереднього скликання у мера не має “залізобетонної” більшості, тому йому доводиться йти на компроміси. Засідання 22 грудня це яскраво продемонструвало. Замість звичних двох-трьох годин сесія тривала до пізнього вечора. Більше того меру не вдалося провести чимало “жирних” земельних питань.

У кулуарах міської ради розповідають, що найбільше нашкодив Надалу його однопартієць колишній секретар міськради Ігор Турський. Він очолює неформальну групу у “Свободі”, яка добивається рівних прав з мером у вирішенні сесійних питань. Очевидно, що до сесії переговори зайшли в глухий кут. Тому незадоволені тягнибоківці одномоментно перейшли на бік системної опозиції до Надала, яку поки що складають “Самопоміч”, Народний контроль” та Громадянська позиція. Опозиціонерів також підтримала частина порошенківців, які незадоволені “якістю” співпраці та “порожнім” місцем у команді мера Віктора Шумади та Володимира Дідича.
Наразі важко кваліфікувати спілку ображених вигодонабувачів та принципових паростками нової більшості в міськради. Швидше за все – це елемент нових торгів за контроль над ресурсами міської влади

Коментарі вимкнені.