Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №14. Список та голосування

ОКРУГ №14 (кількість виборців 2346+???)

Дільниця 611 118 (кількість виборців 2346)
Місце знаходження: Школа-ліцей №13, каб.9, 1-й поверх

Вулиці:
Гайова
Гайова-бічна
Живова: 1–6, 46–46А
Замонастирська: 2–6, 10, 12, 14–44
Острозького: 51–53, 55, 62–70
Мостова
Мостова-бічна
Стадникової: 1

Дільниця 611 177 (кількість виборців ???)
Місце знаходження: Міська комунальна лікарня швидкої допомоги (Шпитальна, 2)

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Гетун Діана Володимирівна
08.02.1995 Громадянка України, освіта середня, безпартійна, ТНТУ ім. І. Пулюя, Студент, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Прокопів Ліна Анатоліївна
10.10.1981 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП “Креатор-Буд”, Менеджер з продажів, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – 

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – Калинюк Іван Васильвич
24.09.1982 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Республіка”, Тернопільського кооперативного торговельно- економічного коледжу, викладач, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Войтович Анна В’ячеславівна
17.11.1985 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Магазин “MODA CLUB”, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Антошків Ростислав Миколайович
12.05.1971 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Ляхович Роман Мар’янович
16.07.1957 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського, Доцент, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – 

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Островська Лілія Олегівна
13.01.1978 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, Асистент, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Дубчук Василь Ігорович
16.01.1989 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – Нищота Мар’яна Богданівна
06.07.1988 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець Нищота М.Б., місце проживання: м. Тернопіль

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Шушкевич Ігор Богданович
19.04.1976 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, КП “Тернопільський міський стадіон”, директор, місце проживання: м. Тернопіль

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Магдич Дмитро Валерійович
29.10.1976 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Кондира Степан Володимирович
23.12.1961 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, м. Тернопіль, вул. Б. Лепкого буд.5, кв. 415, Приватний підприємець, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Бурда Ірина Йосипівна
28.12.1972 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Тернопільська обласна рада, Радник Голови, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Бадюк Наталія Зіновіївна
03.09.1970 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Громадянська позиція”, Тернопільська міська клінічна лікарня № 2, Лікар – неонатолог, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Чорній Михайло Богданович
05.08.1961 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Громадська організація “Представництво Тернопільщини”, Завідуючий оргвідділом, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Заяць Тетяна Сергіївна
20.07.1976 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Будинок культури с. Плотича, відділ культури Тернопільської районної державної адміністрації, Художній керівник, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №14

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.