Колишній регіонал Кернес створює перешкоди «Народному контролю»

Рівно за місяць до місцевих виборів у Харкові без жодних пояснень почали знімати зовнішню рекламу партії «Громадський рух «Народний контроль».
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Анатолій Родзінський, який балотується на міського голову Харкова від «ГР «Народний контроль».
«Спочатку Кернес і його «команда» прибрали всю мою зовнішню рекламу, потім мене позбавили права виступити на сесії міськради, а тепер забирають всю вуличну рекламу «Народного контролю»», – написав Анатолій Родзінський.
На його думку, цей факт – свідчення того, що нинішня влада міста, зокрема мер Геннадій Кернес та його прибічники, розпочали війну проти сили, яка нарешті може звільнити Харків від їхнього володарювання.
«Кернес і його «команда» борються з Анатолієм Родзінським і «Народним контролем» лише тому, що ми реально боремося в Харкові із Кернесом», – констатує кандидат на посаду міського голови.
Нагадаємо, 23 вересня у Харківській міській раді стався безпрецедентний випадок: депутату міськради, члену партії «ГР «Народний контроль» Анатолію Родзінському підконтрольна меру більшість заборонила виступати під час сесії. Таким чином, мер Харкова намагався уникнути нагадування про свою давню обіцянку виділити землю харків’янам для приватизації. Тим паче, що 300 із них прийшли під стіни мерії вимагати обіцяні наділи.
Нагадаємо, Анатолій Родзінський балотується на посаду міського голови Харкова від партії «ГР «Народний контроль». За соціологічним опитування від Київського центру політичного й економічного аналізу, зараз він впевнено займає друге місце серед кандидатів на мера Харкова.
Нагадаємо, 19 серпня, у Харкові місцева партія «Контролюй владу», лідером якої є Анатолій Родзінський, прийняла рішення йти на місцеві вибори разом із партією «ГР «Народний контроль».

Коментарі вимкнені.