Міністр показав на Тернопільщині як потрібно використовувати адмінресурси!?

Назар Наджога залишив на стіні голови Тернопільської обласної організації КУН Володимира Ткача відео одного з тернопільських телеканалів і прокоментував його.

– Як приклад використання адмінресурсу в національному навчальному закладі політичною партією, яка названа в честь президента.

Не оминіть увагою також зміст і стиль викладення самої новини в програмі “Про важливе” на згаданому телеканалі. Так гартується електорат.

На противагу телеканалу, подаю трохи по-іншому інформацію про приїзд високопосадовця у Тернопіль.))

Для міністра освіти і науки і водночас кандидата в депутати №11 за списком Блока Петра Порошенка Сергія Квіта організували у вищому навчальному закладі зустріч з виборцями виборчого округу №165.

Міністр освіти офіційно перебуває у відпусті, яку він прагне, за його словами, використати для поїздок по Україні з метою підтримати “мажоритарних” кандидатів-однопартійців.

Головний освітянин України на зустрічі з викладачами та студентами у Тернополі висловив підтримку кандидату у народні депутати України по 165-му окрузі Тарасу Юрику.

– Я чув про Тараса Юрика. Я не був особисто з ним не знайомий… (увага – далі йде монтаж), що це молода людина, що це людина дуже перспективна, що він є узгодженим кандидатом (!), що це є дуже важливо, що він узгоджений кандидат від українських сил…

Ну і само собою добрим абзацом слова від “узгодженого” кандидата.))

 

Коментарі вимкнені.