Микола Люшняк: «Я вдячний кожному, хто мене підтримав»

На позачергових виборах депутатів Верховної Ради України жителі Теребовлянського, Монастириського, Бучацького, Гусятинського районів підтримали кандидата від Блоку Петра Порошенка Миколу Люшняка. На 166 одномандатному виборчому окрузі він переміг найближчого конкурента з відривом у понад 8%. Свої голоси за нього віддало близько 50 тисяч виборців.

«Я вдячний кожному, хто мене підтримав. Хочу також подякувати і всім, хто не залишився осторонь політичного життя країни, прийшов на виборчу дільницю і зробив свій вибір. Це нелегкий час для України, і впродовж лише одного року нам двічі випало здійснити свій громадянський обов’язок і прийти на вибори. І люди виконали цей обов’язок з честю. Цій владі належить багато чого зробити. На нас чекають важкі реформи і, можливо, не надто популярні кроки. Але наша область на цих виборах чітко показала, що довіряє Президенту і його команді, покладаючи на наші плечі обов’язок творити нову історію України, проєвропейську. Ці вибори проходили під пильним наглядом світової спільноти і ми вкотре склали тест на європейськість. Тепер залишається працювати. Працювати на благо всіх і кожного, хто довірився і віддав за нашу команд і за мене особисто свій голос. Я дякую вам, шановні представники громади» – зазначив Микола Люшняк.

Микола Люшняк також зазначив, що вважає ці вибори історичними для України. «Вперше за роки незалежності у новій Раді не буде представників комуністичної партії. І багато людей вважають це знаковим для нас. Я розцінюю це як чітку позицію суспільства. Люди не хочуть більше повертатися у минуле. Зима, що нас змінила, і літо, що нас зміцнило – все це не минуло даремно. Тепер перед нами нові завдання – зупинити агресора і вести державу у європейські простори. Найближчим часом буде створена коаліція і Верховна Рада зможе показати українцям свою ефективність. Ці вибори можна назвати перемогою демократії в Україні. І наші люди варті того, щоб жити у процвітаючій, європейській, демократичній державі» – каже Микола Люшняк.

-1 thoughts on “Микола Люшняк: «Я вдячний кожному, хто мене підтримав»

  • 12:17 | 29.10.2014 о 12:17
    Permalink

    Не сміши людей, опудало…

Коментарі вимкнені.