Для чого 2 тисячі тернополян приходили у міську раду

Майже 2000 тернополян у період з 2010 по 2014 рік звернулися у Тернопільську міську раду за юридичними консультаціями, які надаються жителям міста безкоштовно, відповідно до розпорядження міського голови Сергія Надала №1 від 30 листопада 2010 року.

«За останні роки кількість тернополян, які потребують юридичної консультації, суттєво збільшилася, – розповідає начальник управління правового забезпечення Олександр Печіль. – Так, у 2013 році звернень було 771, у той час як у 2012 році – 360. Зазвичай, звертаються тернополяни із різними питаннями – земельними, житлового господарства, виплати пенсій, сплати податків. Ми консультуємо з усіх перерахованих питань, навіть якщо вони не у нашій компетенції, і розказуємо, куди звернутися у кожному конкретному випадку».

За словами міського голови Сергія Надала, запровадження безкоштовних юридичних консультацій викликано потребою тернополян. Адже часто вони не знають, як подати позов до суду, куди звернутися за роз’ясненням та не мають коштів на платні консультації юристів. Саме тому працівники юридичного управління Тернопільської міської ради з понеділка по четвер з 16 до 18 години безкоштовно консультують усіх тернополян, які звертаються.

До слова, паралельно із юридичними консультаціями, які надають у Тернопільській міській раді, такі ж консультації надають у Центрі надання адміністративних послуг на вул. Острозького.

Коментарі вимкнені.