На Тернопільщині людей зі списків виборців навмисно викреслюють

Центрвиборчком затвердив межі виборчих дільниць. Тоді ж і зареєстрували громадян в округах. Утім, у київському центрі аналізу регіональної політики тернопільських виборців не дорахувались.

Cтоличні експерти припускають: людей зі списків викреслюють навмисно. Тоді як відповідальні за реєстр посадовці це заперечують. Мовляв, кількість виборців коливається через природній процес  –  хтось виїжджає, хтось помирає. Також столичним фахівцям закидають: у Києві помилились, бо до уваги взяли не ті цифри.

Як розповів тележурналістам каналу ZIK експерт центру аналізу регіональної політики (м. Київ) Андрій Гевко, «проаналізувавши ту інформацію, яка була відображена на сайті органів державного реєстру, ми бачимо що там за три місяці цього року загалом, якщо не помиляюся, кількість виборців зменшилось на 800».

А за словами начальника відділу адміністрування державного реєстру виборців Леоніда Мандзюка, «в нас кількість виборців в області не зменшується, вона періодично змінюється. Може бути в межах тисячі-півтори тисячі в один чи в інший бік з врахуванням природного відбору».

У комітеті виборців Тернопільщини говорять: до парламентських виборів ще є час і говорити про можливі зловживання зарано. І додають: перевірити чи є людина у списках нікому не завадить.

Коментарі вимкнені.