Наливайченко був Ющенку “попутником”, який до нього просто “приклеївся”

Можливо, вперше за 20 років у парламенті не буде націонал-демократів. Про це заявив лідер партії “Наша Україна” Віктор Ющенко в ефірі телеканалу “Інтер”.

“Можливо, вперше за 20 років української політичної історії, так складеться ситуація, що в український парламент не попаде національна демократична сила”, – зазначив він.

“Попадуть дві секти. Одна від партії влади, яка каже, якщо ти не з нами, ти проти нас. Друга, яка так звана опозиція, яка каже, якщо ти не з нами, ти проти України, або м’якше – ти проти демократії… А я стверджую, це дві авторитарні сили, за якими стоїть вождізм, це проект однієї людини. За ними не стоїть національна ідея”, – цитує Українська правда.

Крім того, Ющенко, коментуючи вихід з партії Валентина Наливайченка і Володимира Огризка, поскаржився, що в його партії “завжди було багато попутників”.

“Усі, що сьогодні є значимі люди в українській політиці – це моя політична сила в 2002 році їх привела з місць, які мали далеке відношення до української політики, – сказав він. – Це дякуючи тим ідеалам, з якими не розстанеться моя політична сила, до якої завжди клеїлися ті, які вірили щиро в українську ідею, довіряли цьому проекту, а були попутчики, яких набагато більше в політиці. У політиці дуже мало друзів”, – підсумував екс-президент.

-1 thoughts on “Наливайченко був Ющенку “попутником”, який до нього просто “приклеївся”

 • 17:59 | 8.07.2012 о 17:59
  Permalink

  От того на сколько кучек поделить гавно, это не станет шоколадом. Вся опозизия это размазаное по Украине гавно.

 • 19:25 | 13.07.2012 о 19:25
  Permalink

  Друзі! Не дайте “захопити” та очолити шахраю-Савчуку М. Д. Тернопільської крайової організації НРУ, як це він зробив у Гусятинському районі. Це призведе до повного занепаду організації в області.

  СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Коментарі вимкнені.