Наталія Королевська поступає по совісті, а не за обставинами

Наталія Королевська завітала до Тернополя лише на один день, але цей час вона використала максимально корисно: побувала на “Ватрі”, де спілкувалась з працівниками заводу і оглядала продукт його виготовлення, представила свої ідеї студентам ТНЕУ, провела форум з представниками місцевого самоврядування та організувала зустріч з тернополянами в приміщенні обласної філармонії.

Лідер молодої партії “Україна – Вперед!” приїхала в Тернопіль зі своїм першим заступником Євгенієм Сусловим. Вранці, 24 вересня, вони прилетіли в Тернопіль з Чернівців. Перше, що побачила голова парламентського комітету з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська — тернопільський завод “Ватра”. Вона оглянула виробничий цех, була вражена якістю продукції заводу та розчарована низькими заробітніми платами працівників. Починаючи свою розмову з робітниками, пані Наталія рзповіла їм  про своє життя, сім’ю, погляди на розвиток економіки в Україні.

— Я народилась в маленькому містечку Красний Луч, що на сході України.Мій батько шахтар, мати вчителька. Саме вони навчили мене ставити перед собою високі цілі і досягати їх, навчили нести відповідальніть за свої вчинки, і вчинки моєї команди. Головні слова, які я пам’ятаю від них ще змалечку і керуюсь ними все життя: ” Завжди поступай по совісті, а не за обставинами”. Я ніколи не відступаю назад, вірю в силу своєї команди, це те, що принесло мені успіх, — розповідає Наталія Королевська.

Головні асоціації з партією “Ураїна вперед” — молодість та професіоналізм. І справді, так воно і є, кожен член команди досягнув успіху і визнання, якщо не світового масштабу, то всеукраїнського, в дуже молодий вік. Ця команда довела всім, що в Україні можна створити нову партію, всупереч всім обставинам.

— Ми можемо багато нарікати на минулу і діючу владу, але якщо не брати на себе відповідальність, і якщо не змінювати ситуацію зараз, то ніхто за нас це не зробить.Ми маємо право жити в сильній квітучій країна, де кожна людина має шанс реалізувати власне життя, — підкреслює народний депутат Наталія Королевська.

Команда партії ” Україна – Вперед!” поставила перед собою три завдання: змінити якість української політики й вивести в парламент нову команду, розробити нову економіку та створити нову якість життя.

Робітники “Ватри” підтримали ідеї та завдання партії, наприкінці зустрічі, вони висловили свою щиру думку про необхідність єднання сходу і заходу, що вони вірять в сили Наталії Ковалевської і в те, що вона зможе допомогти швидше вийти з в’язниці Юлії Тимошенко, втілить в життя свою програму та допоможе Україні вити з її неблагонадійного стану.

Тернопільські студенти, під час зустрічі з лідером партї ” Україна – Вперед!” разом розрахували, що заробітні плати 1000 Євро та пенсії 500 Євро справді реально для нашої країни. Наприкінці свого візиту в Тернопіль, в обласній філармонії відбулась зустріч з тернополянами. Саме там члени команди мали шанс представитись і розповісти про головні пріорітетні напрями, в яких працює партія.

— Ми за підтримку націонаьного виробника. Окрім цього, необхідно поліпшити умови ведення малого та середнього бізнесу, адже це резерв стабільності держави. Треба відродити високотехінологічне виробництво, створити сучасне сільське господарство та ефективну інфраструктуру, — запевняє перший заступник голови партії, Євгеній Суслов.

Тернополяни розділяють стратегію партії ” Україна – Вперед!” і вірять, що спільними зусиллями досягнуть кращого рівня життя в Україні.

-1 thoughts on “Наталія Королевська поступає по совісті, а не за обставинами

 • 12:27 | 25.09.2012 о 12:27
  Permalink

  хм працюю біля Ватри і щось провтикав таку подію. Цікаво що там ще можна показати?)) закинути цехи і розруху? її ще б на комбайновий і Оріон звозити)

 • 18:51 | 25.09.2012 о 18:51
  Permalink

  стаття на “правах реклами”?)))

  • 09:57 | 26.09.2012 о 09:57
   Permalink

   думаю не рекламна. це зараз перевірити просто: в гуглі вбиваєш статтю і дивишся скільки джерел подали цю новину. якщо більше 3 то полюбе рекламна, якщо 1 то не рекламна або гарно рерайтнута

Коментарі вимкнені.