Об’єднана опозиція не дозволить тернополянам фінансувати олігархів

Голова обласної організації політичної партії «Фронт змін» Роман Заставний презентував проект програми об’єднаної опозиції, з якою вони будуть іти на вибори.

–       12 травня на Михайлівській площі відбувся з’їзд об’єднаної опозиції, – розповідає Роман Заставний. – Там зібралися представники тих політичних сил, які вирішили на парламентських виборах протистояти діючій владі і іти на вибори під єдиними прапорами.

Голова організації пояснив, що об’єднана опозиція вже має чіткі кроки, які зробить у Верховній Раді України, коли туди увійде парламентська більшість. Зокрема, спочатку приймуть закон «Про імпічмент президента» та ліквідують конституційний суд.

–       Конституційний суд перебрав на себе функції безпосередньо виборців і самостійно вирішує які законодавчі акти можуть діяти в Україні, а які – ні, – розповів Роман Заставний.

Також у планах об’єднаної опозиції є закони про відкликання народних депутатів усіх рівнів та важливим фактором залишається соціальна політика. Адже мінімальна заробітна плата буде становити 2400 грн., а самі пенсії зростуть на 334 грн. Крім того, зміни торкнуться оподаткування і парламентською більшістю зменшиться кількість податків до семи.

–       Кошти на виплати соціальних проектів будуть надходити через спрощення податкової системи, що дозволить легалізувати більше підприємств, які сьогодні у тіні, – підсумував голова організації «ФЗ». – Адже сьогодні йде велике навантаження на фонд заробітної плати, ідуть виплати олігархам,  що ми можемо назвати їх як «податок для олігархів».

До речі, на прес-конференції екс-мер висловив надію, що на Тернопільщині об’єднана опозиція отримає підтримку жителів до 70%. А у ВРУ цілком реально буде провести у парламент 250 депутатів.

Коментарі вимкнені.