Поки уряд не прозвітує про виконання Бюджету-2015, приймати новий – не можна, – Добродомов

Допоки Уряд детально не прозвітує і не пояснить окремі видатки із бюджету, ухвалювати держаний кошторис на 2016-й  не можна.

Про це сьогодні, 22 грудня, заявив секретар антикорупційного комітету, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов під час брифінгу у ВРУ.

«Нехай Уряд пояснить, наприклад, чому українці платили зі своїх податків за нарахування пенсій екс-посадовцям режиму Януковича. Ми це питання підняли ще у жовтні, коли з відповіді Пенсійного фонду дізналися, що окремим одіозним посадовим особам  – Азаров, Пшонка, Богатирьова, Могильов, Єфремов, Ілляшов  – і досі нараховуються пенсії», – зазначив Добродомов.

Як повідомив нардеп, за орієнтовними підрахунками, за 20 місяців утікачам режиму Януковича  нарахували близько 3,5 млн. гривень.

На думку парламентаря, саме через такі, більш аніж сумнівні, видатки, Уряд не звітує про виконання бюджету за окремими пунктами.

Нагадаємо, на початку жовтня  Добродомов скерував запит до Міністерства соціальної політики та у Пенсійний фонд України з вимогою надати йому інформацію щодо нарахування та виплати пенсій посадовцям режиму Януковича.  У Пенсійному фонді завуальовано повідомили, що нарахування пенсій згаданим особам «відбувається згідно із чинним законодавством». А у Міністерстві соцполітики ці дані назвали «конфіденційними».

У листопаді нардеп скерував звернення Генпрокурору Шокіну та Міністру внутрішніх справ Авакову  з вимогою  притягнути до кримінальної відповідальності чиновників Пенсійного фонду України  за фактом виплати пенсії Януковичу і його соратникам.

Коментарі вимкнені.