Роман Заставний залишить “Фронт змін”

Лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк збирається призупинити членство у своїй партії на час виборів.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті Комерсант-Україна.

“Я напишу цю заяву – про тимчасове призупинення членства в партії на час виборчої кампанії”, – сказав він.

“Вона не має потреби в схваленні якимись партійними органами, так що зараз це технічне рішення, необхідне для того, щоб Центрвиборчком зареєстрував мене кандидатом. Безпартійним я буду з 30 липня – на цей день намічений з’їзд партії по висуванню кандидатів – по 28 жовтня, день виборів”, – пояснив Яценюк.

“Я, до слова, хочу одразу ж розставити крапки над “i” у дискусії про те, “хто кого поглинає”: ми “Батьківщину” або вона “Фронт змін”. Кандидати в депутати, що йдуть по партійному списку “Батьківщини”, вступають у громадську організацію “Фронт змін” — я буду йти як безпартійний кандидат у депутати, але як голова громадської організації “Фронт змін”, а члени нашої партії будуть іти також як безпартійні, але як члени виконкому цієї організації”, – додав він.

Яценюк також розповів, що при розподілі партійних списків спочатку були торги.

“Спочатку ми торгувалися, це чесно, а потім кинули цю справу й погодилися з базовим принципом – визначальним є рейтинг партії, тож найбільше в списку будуть представлені члени “Батьківщини”, потім ми. Боротьби за місце й порядковий номер у списку між нами не буде”, – додав він.

Нагадаємо, що тернопільським осередком “Фронту змін” керує Роман Заставний.

Коментарі вимкнені.