Що розглядатиме тернопільська міська рада на сесії. Цікаві проекти рішень

Завтра у Тернополі відбудеться третя сесія міської ради. На ній заплановано розглянути 188 питань. Чимало з них зацікавили “Погляд”.

Перше з них запропоноване Олександром Смиком – під №3. Про Програму підтримки парків міста на 2016-2018 роки. Про невідповідність площ парків з раніше  зазначеними цифрами можна почитати ТУТ.

Проект № 49.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0127га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул.Академіка О.Брюкнера,1 приватному виробничо-комерційному підприємству «Шураві».

Рішення наймовірніше протизаконне.  Рішенням сесії № 6/25/67 від 28 жовтня 2014 року  приватному виробничо-комерційному підприємству «Шураві»  було дано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на десять років площею 0,0127га  для обслуговування викупленої нежитлової будівлі за адресою вул.Академіка О.Брюкнера, 1. Станом на дату прийняття цього рішення на цій території не було жодної нерухомості. В Державному реєстрі прав на нерухоме майно ні за кодом юридичної особи, ні за адресою інформації немає. Отже ніякого права власності ні за юридичною особою ні за адресою не зареєстровано. Таким чином, ділянка виділена без аукціону, а посилання на те, що це лишень встановлення меж – введення в оману.  Теперішнім рішенням вже затверджують проект землеустрою з наданням в постійне користування.

Проект № 92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0701га за адресою вул.Достоєвського,14 гр.Озірянському Б.В.

Є цікавим з огляду на те, що депутати вже тричі ігнорували це питання.

Проект № 100. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0220га, наданої для обслуговування нежитлового приміщення магазину за адресою вул.Живова,9  ФОП Гірняк Г.О.

Готується продаж земельної ділянки. Протизаконного у цьому рішенні немає нічого. Особа, яка має право власності на нерухоме майно має право викупити земельну ділянку без аукціону.  Однак, таке ж чекає і земельні ділянки по Шептицького ( ринок ТОВ «ВІП-МАРКЕТ» і біля Привокзального майдану якщо вдасться зареєструвати право власності за ПП «Околиця-Тернопіль». Таким чином Надал С.В. вводить в оману мешканців, коли говорить про те, що земля залишиться у комунальній власності.)

Проект № 141. Про припинення права користування частиною земельної ділянки за адресою вул.Л.Українки, 4.

Цікавим є те, що немає посилання на те, щоб віднести цю ділянку до земель не наданих у користування.

Проект № 182. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  площею до 1,5га за адресою вул. Смакули-Київська комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник».

Одна назва «Тернопільбудінвестзамовник» вже і є застереженням.

Проект № 184. Про надання земельної ділянки площею 0,0040га за адресою майдан Привокзальний гр.Семерку Р.Р.

Виробничому кооперативу  “Калейдоскоп” дали цю ділянку  в 2008 році в оренду на 2 роки. В 2010 році продовжили на 5 років. Вони зареєстрували в 04.серпня 2015 року речове право (оренду). Термін договору до 15 серпня 2015 року. В 2015 році рішень про продовження договору немає. Земельна ділянка повинна була бути повернена у землі ненадані у користування і йти на аукціон. Торговий павільйон не є нерухомим майном.

Проект № 186 та №188. Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою майдан Привокзальний КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради та Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,6100га за адресою  вул.Довженка  комунальному підприємству «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради.

 

Коментарі вимкнені.